Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Terheség alatt lehet hajat...

Terheség alatt lehet hajat festeni? Mert ugy hallotam hogy nem mivel sok vegyszer van benne és árhat a babánal, de olyant is hallotam hogy lehet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Normál hajfestékkel nem ajánlják az orvosok.

Természetes anyagból készült festékekből nem lehet gond. Henna hajfestésre gondolok. De mindenképp olvass utána ennek, mielőtt befested bármivel is a hajad.

Vagy kérd ki fodrász tanácsát!

2014. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egy márkás hajfestékkel befested vagy festeted 3 havonta kutya baja nem lesz a babának, a mai világban túl vannak lihegve ezek a dolgok, szerintetek a mi időnkben mi volt?

A párom azt hiszem 2x festett hajat és semmi baja a kicsinek, most 9 hónapos. Persze azért mértékkel csináld és ne valami nagyon olcsó nonem festékkel, de nem kell feltétlenül bionak lennie...Szerintem.

2014. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet,

De kellemetlen élmény lesz hüvelyen keresztül befesteni a picur haját.

2014. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!