Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Backdoor Win32/Fynloski. A...

Backdoor Win32/Fynloski. A vírust hogy kell letörölni? (NAGYON SÜRGŐS! )

Figyelt kérdés

Van vírus irtóm meg minden de ha meg probálom eltávolítani akkor egy fekete ablak össze vissza ugrál nagyon rossz és félek hogy majd megint előjön és a szüleim meglátják azt irja hogy a gépemhez hozzá férhetnek és eléggé félek így történt:letöltöttem egy programot kiírta hogy vírusos mindenki mondta hogy nem ezért mindent ami észleli hogy vírus kikapcsoltam aztán nem indult el ezért vissza kapcsoltam őket vírust észleltek ezér törölni probáltam de össze vissza ugrál akkor egy fekete ablak lécci segitsetek!


Még több információ a vírusról:Riasztási szint:súlyos

név:Backdoor:Win32/Fynloski.a


Kategória:Hátsó kapu


Ajánlott művelet:Azonnal távolítsa el ezt a szoftvert


Elemek:file:C:/Users/Felhasználó/Downloads/Updater v6.rar.


Most veszem észre van egy ugyanilyen csak más a neve...azt olvastam most hogy bármikor hozzá juthatnak BÁRMIT csinálhatnak a gépemmel ezek a hackerek és egyre több a vírus amúgy ha karanténba van nincs baj? vagy akkor is?Segitsetek D:



2014. febr. 11. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld a Malwarebytes-ot vagy az Emsisoftot,van ingyenes ill.teszverziójuk,jók,próbáltam,itt vannak a linkek: [link] [link] lap alján van a letöltés ikon,sok sikert

2014. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már jó a gépem.
2014. febr. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!