Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtehetem ezt, nem akarok...

Megtehetem ezt, nem akarok holnap suliba menni?

Figyelt kérdés
Csak 1 napról lenne szó, pénteken már biztos mennék. 7 órám lenne egyébként, de lesz még plusz 1 a legelső órában, mert most be lett téve.. Egyébként nem lesz semmiféle dolgozat, tz sem. A 8 órából olyan, hogy 7-et nem szeretek, egyet pedig igen. De nem is ez a lényeg, volt már ilyen napom, de most annyira fáradtnak érzem magam, és erőtlennek. Kedvetlennek. Aludtam délután (mindig szoktam 2 órát kb.), de még mindig úgy érzem magam, mint valami élő-halott. Nem hiányoztam még semmit az évben, egy órát sem még.
2014. febr. 12. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Akarni csak a vécén lehet... Egyébként meg kötelességed iskolába járni, hogy ne legyél hülye. Én is sokszor voltam fáradt, sőt nekem napi 8-9 óráim vannak és mégis járok iskolába attól hogy este 6ra érek haza, és még tanulhatok 2-3 órát is. Sokszor leszel még fáradt az életedben... Mert ha azt írtad volna, hogy épp 40 fokos lázzal fekszel, maradj otthon. De a semmiért felesleges, mert az, hogy fáradt vagy, semmi. Mi lesz ha lesz egy pici babád? 0-24-ben kell vele foglalkozni. Akkor is fogsz majd kérni szabadnapot?
2014. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lesz gyerekem. :)
2014. febr. 12. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké, ne legyen, de nem is ez a legfontosabb abban, amit írtam
2014. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is éreztem már magam így.

És mégis mentem.

Valahogy mindig kibírtam.

Amúgy megteheted de neked lessz pótolni valód!

2014. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!