Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki a NAV-nál lakossági...

Legion kérdése:

Ha valaki a NAV-nál lakossági bejelentést kíván tenni, milyen e-mailcímre írjon, hogy biztosan elolvassák?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges lenne bármit is tenned. Olyanok, mint a rendőrök. Amíg nem mész be arccal és piros szalaggal átkötött megdönthetetlen bizonyítékokkal és nem teszel feljelentést, addig csak egy spam leszel. Amikor bementem, hogy bas.tak annó bejelenteni és csak hitegettek és nem fizettek ki, akkor végül azt mondták "fű alatt", hogy jobb is ha nem csinálok semmit, mivel hogy nem voltam bejelentve és is "bűnrészes" és több százezer forintot kell majd fizetnem. Aztán mikor beszéltem egy ügyvéddel az azt mondta 20.000Ft-ért, hogy gyakorlatilag nulla az esélyem bármit is elérnem. Remélem nem ilyesmi bajod van, mert ha igen, akkor ne számíts semmire.
2014. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,olyan bajom van,hogy a lenti kisbolt b....ik blokkot adni a kezembe,csak rácsapnak a pénztárgépre,és oda öntik a pénzt.Az árai pofátlanul magasak,és a magas haszonkulcs,és az adócsalás nem megy egyszerre nálam.Ez vonatkozik a kispékségre,ahol az árak jók,a minőség is,viszont ott is áll a sor,és a blokk az nincs sehol.A közteherviselés igazságtalanságán szeretnék változtatni.Nem irigyellek,hogy neked ez jutott.Engem is csak 4 órára jelentettek be,betegszabadságomat ki se fizették,ellopták.Ha túlóráztál,alap órabér volt,éjszakás pótlék semmi.Röhej,ami ebben az országban megy.Azért menj szavazni,én is megyek!
2014. febr. 13. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj rejtett videós felvételt, aztán küld el a navnak címmel meg mindennel együtt.
2014. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,de ahhoz kell technika is.Én ebben még benne is lennék,de így megint visszakanyarodtunk a NAV emilcímére.Csak ők tudnak nekem ehhez felszerelést adni.
2014. febr. 13. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!