Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bet365 18 éven aluli regisztrá...

Bet365 18 éven aluli regisztrálás?

Figyelt kérdés

regisztráltam 17 évesen de nem játszotam most lettem 18 és most játszotam de a kifizetés meg csak ügyféligazolásal megy és a szemályin más születési dátum van szoltam hogy javítsák át közben meg csináltam egy uj profilt de azot nem tudom fel tölteni mivel a bankkártya szám megegyezikik a régi profilal szoltam is és most nem engednek e mert amikor regeltem nem voltam 18 eből lehet proléma? mert amikor nem multam el 18 nem játszotam csak regeltem

amugy meg miért csak a kifizetésnél nél kell ügyfélazonosító és nem a befizetésnél ?



2014. febr. 13. 16:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!