Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Violetta c. sorozatban...

A Violetta c. sorozatban szereplő Vilu és Leon a való életben is együtt vannak? És hogy hívják azt a fiút akivel Ludmilla együtt van igaziból?

Figyelt kérdés
Láttam egy videóban hogy Vilu és Leon csókolóztak egy koncerten,ezért kérdezem :)
2014. febr. 13. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Ludmilla Aakifal van ! Legalábbis úgy tudom Mindig falcolom magam ha nem látom a sorozatot legutóbb gyomromat mosták !
2014. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincsennek együtt :( Leon Stephie Camarena-val van együtt..

Hol találtál ilyen videót?:DDD

2014. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
neeemááááár..! :((( pedig én is láttam olyan videókat!! :))
2014. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én képeket láttam ahogy csókolóztak és ilyen 5 kép volt es abbol egyik csók sem a sorozatban tortént
2014. márc. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 király kérdés válasza:
Leon és vilu nincsenek együtt és ludmilla pablo espinosával jár vagyis tomassal
2014. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én is ugy tudtam hogy nincsenek együtt de nemrég utàna néztem kicsit jobban ès talàltam egy cikkiet egy színpadon elcsattant csókról ami elméletileg nem a forgató könyv szerinti volt.erről sokat kérdezték is őket de nem vàlaszoltak rá.egy másik cikk pedig azt irja hogy nemrég jorge hazakísérte martinát és tiniék háza előtt megcsókolták egymàst.tegnap pedig egy olyan videot találtam ami a violetta 3 évadjának forgatása közepette lészülhetett, egy interju amin előszőr tini beszélt és megsimogatta jorge kezét majd jorge is megszólalt majd tini majd újra jorge beszélt miutàn jorge befejezte a mondani valóját tinivel megfogták egymás kezét és egymásra néztek.és azt hallottam hogy jorge nemrégen szakitott a barátnőével stephievel.ezek már csak össze kell rakni.am bocsi hogy hosszan irok
2014. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az utolsó belinkelné azt az interjút?
2014. nov. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs Tini és Jorge együtt. Téves! Vannakigen olyan agyament emberek akik fognak 2 képet és összeszerkeztenek, de Jorge Stephie Camarena-nal van együtt már rég :)

A koncert muszály nekik "csokolózni" mert a sorozatban együtt vannak és szerelmesek egymásban.És a koncerten ugyan úgy Violetátt játszal el :)

Mercedes senkivel csins együtt.

2014. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mercedes Xabi-val van együtt :) (Violettából Marco)
2015. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nincsenek és nem is lesznek!

Mechi Xabival jár

2015. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!