Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyedül...

Slilla kérdése:

Mit csináljak, ha egyedül vagyok egy kis utcában és valaki látványosan bámul és követ?

Figyelt kérdés
volt már ilyen.... mentem haza felé és egy cigány bámult és követett, meg vigyorgott:O

2014. febr. 13. 20:15
 1/8 Grim13 ***** válasza:
vegyél egy gázspray-t és legyen olyan helyen ahonnan könnyen lehet rántani és figyeld a szélirányt(ez legyen a legvégső megoldás)! ne mutasd hogy félsz nem kell rohanni ha el akar így is úgy is elkap, esetleg változtass az útvonalon, ne szólj hozzá mert valószínűleg tipikus fajta és ez csak tetszene neki, kiosztani se tudnád mert utcai suttyó és fel van készülve minden válaszra, max provokálni tudod, rendőröket felesleges hívni ha kimennek egy járőrél az kb. 15 perc de valószínűleg azt hinnék paranoiás vagy
2014. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
gázspray helyett én inkább ajánlanám a dezodort...mert,ha lefújsz valakit,még képesek lesznek téged megbüntetni(még akkor is,ha a másik ember bántani akart)
2014. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Grim13 ***** válasza:
nyugodtan járj utána nem bünteti a jogos önvédelmet, egy nő esetében nem fognak belekötni abba hogy felszólította-e vagy megtett-e mindent mielőtt a spray-t használja, ha legális helyen veszed akkor engedély nélkül tartható gáz spray-t fogsz kapni de utána járhatsz ha szeretnél te is. Ha pedig egy deo-val fújod le nem azt a hatást éred el de jogilag nagyjából ugyan azt... ha nem használhatnál viperát önvédelemre akkor nem feltétlenül legális egy fa husáng sem..
2014. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekünk suliban volt előadásunk,és ott mondták a rendőrök,hogy illegális....szóval csak ezért írtam.
2014. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Grim13 ***** válasza:
A 175/2003. (X.28.) Korm.r. 3.§ (2) bekezdés d./ pontja szerint legfeljebb 20 gramm töltősúlyú gázsprayt hordhatsz magaddal (kivéve nyilvános rendezvényeken).
2014. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a jogos önvédelem szabályainak megfelelően alkalmazható a gáz- vagy paprikaspray, szóval a bámulás miatt még nem.
2014. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grim13 ***** válasza:
könyörgöm értsétek már jól a "végső eset" részt meg ! nem azt írtam hogy fújják le azt a perverz faszit ahogy belép az utcába hanem HA megtámadják .... holnap Valentin nap és mindenki bevette a fogalmazásgátlót ?
2014. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bajer ***** válasza:
Fuss el a következő sarokig, ott várd meg és amikor odaér, tedd ki a karodat fejmagasságban, így ő dob egy hátast. Utána fuss el.
2016. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!