Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani virágokat?

Tudnátok nekem mondani virágokat?

Figyelt kérdés

Amelyek olyan 3ezer és 10ezer ft körül mozognak.

Köszönöm!



2014. febr. 14. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Virágok,virágok,virágok

Ez 5000 lessz.

2014. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gáspár Virág, Voksán Virág
2014. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ti kik nem tudtok normálisan válaszolni,vagy megkérdezni hogy bövebben vagy pontosan mire gondolsz kedves kérdező.

Mi a frászt kerestek itt a gyakorin vagy mi a bánatnak írtok,a kutya nem kiváncsi ilyen válaszokra.

Köszönöm!

2014. febr. 15. 05:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyi eszed nincs hogy ki írd hogy milyenre gondoltál,akkor fortyogj magadban vazze!

De nesze b#szdmeg tulipán kb ha drágább fajtát veszel akkor akár 4000 is lehet.Oszt örüljé mint majom a farkának te idegbeteg!

2014. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha megmondom milyet akkor nem kérdeztem volna meg gondolkozzál már te agyoniskolázott!
2014. febr. 16. 08:56
 6/7 anonim ***** válasza:
De gondolkozz már te nagyon b@rom.Ha pl megmondod hogy milyen színüt akarsz,vagy hogy kb mekkora legyen,vagy hogy esetleg az az agyatlan retardtált fejed csokorra gondolt,vagy esetleg ültetni való növényre akkor tudnánk is hogy mire gondolsz te üzbégp@raszt!
2014. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:-) olyan aranyos vagy :-)
2014. márc. 21. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!