Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez hogy van? Ugye nagy dolog...

Ez hogy van? Ugye nagy dolog után kitöröljük a fenekünket, de a lyukunkat nem tudjuk kitörölni, onnan hogy "megy" el a szag, illetve maga a sz@r? :D

Figyelt kérdés
Ugye nagy dolog után kitöröljük a fenekünket, de a lyukunkat nem tudjuk kitörölni, onnan hogy "megy" el a szag,illetve maga a sz@r? :D
2014. febr. 14. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kétszer kiírni.


Van hat méter cső benned a gyomrod és a lyuk között. Miért pont az utolsó pár centi izgat? Marad ez is, az is. Nem is kevés. Amikor szükséges a takarítás, akkor meg ott van az irrigátor.

2014. febr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki kétszer,mert a GYIK problémázott...egyébként kösz, nem tudom mi az az irrigátor,de utána nézek.
2014. febr. 14. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Visszamegy a bélbe, majd gyomorba, nyelőcsőbe, végül felmegy az orrba és kifolyik.
2014. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
utolsó X"DD
2014. febr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Az UFO-k éjszakánként kiszipolyozzák.
2014. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fuck yeah :D
2014. febr. 15. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Megfogod a locsolócsövet és kimosod a segged kívül belül, hamár ennyire foglalkoztat a kérdés.Másmilyen megfogalmazásban, beöntést csinálsz. Na asszem ennyi.
2014. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy nagyon érdekel, csak megkérdeztem,hogy mi lesz a dolgokkal, nem tudom,hogy honnan vetted azt,hogy nagyon érdekelne a dolog...
2014. febr. 19. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!