Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az APRÓD a legmegbízhatatlanab...

Andante kérdése:

Az APRÓD a legmegbízhatatlanabb oldal!?

Figyelt kérdés
Vigyázni kell a hirdetésekre és a jelentkezésekre, mert az APRÓD – on a legtöbb a csalás!? Rengeteg áll hirdetés, rengeteg lehúzós hirdető és ez ellen az APRÓD semmit nem tesz?! A VATERA a legbiztonságosabb! Ti hogyan látjátok ezt, mert nekem nagyon rosszak a tapasztalataim!??

#az APRÓD - on #hirdetni?
2014. febr. 15. 09:54
 1/6 zabmester ***** válasza:
Nem az oldal a megbízhatatlan, hanem bizonyos hirdetők. Mondjuk nekem még sem vevőként, sem eladóként nem volt rossz tapasztalatom magával az oldallal. Olyan már volt, hogy el akartam adni valamit, jelentkezett rá vevő, aztán két hónapig sz*rakodott, hogy mikor tudná átvenni a cuccot, mert persze postázva nem volt neki jó, de mindig volt valami, ami miatt nem tudott eljönni érte. De ugyanilyen tapasztalatom volt már a Vaterán is. És vevőként ugyanez, volt olyan, hogy vettem volna valamit, de a hirdető az utolsó pillanatban meggondolta magát, és mégsem akarta már eladni. Ez konkrétan Apródos hirdetésnél volt, Vaterán ilyennel még nem találkoztam, ott inkább olyan történt, hogy kifizettem a terméket, és valahogy csak nem akart megérkezni, az eladó meg tojt rá magasról, és hosszas vita után volt csak hajlandó visszautalni a vételárat.
2014. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Az ebay a legmegbízhatóbb... ott ki van alakítva a vevő védelme nem úgy mint a vaterán és az apródon, jófogáson meg más magyar oldalakon. Ha nem érkezik meg a cucc, vagy sérült akkor szó nélkül visszakapom a pénzt és nem kell sz*rakodni az eladóval napokig.
2014. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zabmester ***** válasza:
Mondjuk igen, ilyen szempontból tényleg az ebay a legjobb, csak ott számításba kell venni, hogy bizonyos esetekben elég magas postaköltséget kell fizetni.
2014. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
baromság... többségében ingyenes a szállítás és ahol nem ott meg a cucc olcsóbb és kb ugyanannyira jön ki
2014. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen! Csak oda lyukadunk ki, hogy ezek a közösségi oldalak, nagyon nem megbízhatóak!

A moderáció csak a szabályos hirdetésre figyel, de semmit nem tesz a vevő és vagy az eladó érdekében!

Vatera?

Megloptak, mert én előre elküldtem a csereterméket, de a partnerem nem! Hiába írtam az ügyfélszolgálatnak, nem foglalkoztak a problémámmal!

Azt írták vissza, hogy: ezt a problémát nekünk kell megoldani!

bael821 volt a kedves partner, Jászszentandrási lakos! Neve és címe megvan, tőlem 30 Km - re lakik! Járom az országot és egyszer majd benézek hozzá és személyesen "el kérem" amivel tartozik nekem!

Köszönöm a válaszokat, kb: az jött le belőle, amire egyébként is készültem!

:)

2014. márc. 1. 11:32
 6/6 zabmester ***** válasza:
4-es, ha szerinted "baromság", az a te dolgod, bár nem értem, miért kell így kommunikálni. Igen, van, hogy ingyenes a szállítás, és van, hogy megéri kifizetni a postaköltséget is, mert még így is olcsóbbra jön ki, mintha itthon vásárolnál, de sok esetben nem így van. Ez teljes mértékben attól függ, hogy mit rendelsz, milyen értékben és milyen mennyiségben. Egyszerűen mérlegelni kell.
2014. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!