Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb 1,5 hónapja néztem meg a...

Kb 1,5 hónapja néztem meg a Démonok között c. filmet és félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Számomra ez a film több mint ijesztő/durva volt,mert utána napokig még féltem,mostmár csak néha jut eszembe,de ha így van,akkor elkezdek félni vagy egyszer volt úgy,hogy elkezdtem sírni a félelemtől.Nagy hiba volt megnéznem ezt a filmet,mert bár nagyon jó és izgalmas film,viszont 14 évesen megnézni ezt a 16 karikás filmet...hát,nem volt a legjobb ötletem.Bátyámmal néztem meg,fényes nappal a filmet,de miért félek még mindig ennyire?? Azt hiszem attól félek hogy néha eszembe jut 1-2 filmkocka a filmből,vagy jelenet és félek h velem is megtörténnek ezek a dolgok..mit tegyek h ne féljek??

Tudom,ez csak egy film,de...

Vagy aki látta,az mit gondol,ijesztő vagy nem?

Ha nem féltek a film megtekintése után ezektől a dolgoktól mint én,akkor az miért van?

Mondjátok el lécci,hátha segít reálisan gondolkodnom :)előre is köszönöm


2014. febr. 15. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Szellemirtókat.
2014. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én láttam ezt a filmet. Hát mit mondjak... nem rossz, de nem csináltam magam alá. Vagy én vagyok túl elvetemült (ami könnyen lehet mivel kicsi korom óta horrorokon élek), vagy te vagy túl érzékeny.

Amikor ilyen filmeket nézek ami igaz történeten alapszik akkor elkezdek utána keresni (pl Djatlov hágó incidens) és amikor már mindent elolvastam róla amit találtam annyira nem érzem idegennek és rémisztőnek az egészet.


Egyszer volt egy film a 13 kísértet ami kiverte a biztosítékot nálam (9 éves voltam) napokig féltem elaludni, de aztán megnéztem megint, és újra... amíg már betéve nem tudtam az egész filmet és már utána unalmas volt nem ijesztő :D.

2014. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,egyébként van 1-2 olyan film vagy sorozat,amit nem néznék meg újra,de ez a félelmem pár napnál tovább soha nem tart.Viszont most igen,gondoltam rá én is h mégegyszer megnézem,remélvén h akkor nem fogok már félni,mert tudom mit fogok látni a filmben.De ez visszájára is elsülhet és csak újra,mégjobban fel elevenednének az események és rossz élmények..
2014. febr. 15. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre én is gondoltam amikor írtam. Akkor nem tudsz mit tenni hát majd kihevered.
2014. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja még visszatérve a 13 kísértetre, nekem az is segített hogy a főszereplő fickót Mr. Monk játssza és a magyar hangja meg egy az egybe Homer Simpson :D

Szóval ha társítasz bizonyos nem félelmetes objektumokat a félelmetes filmekhez akkor az segíthet (pl a kör után megnéztem a horrorra akadva 3-at xD)

2014. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:hát igen,a horrorra akadva mindenen segíthet:D

Amúgy pontosan, nekem máskor egy tök ijesztő filmben az segített h a főszereplő csávót máskor láttam egy vígjátékban,és így nem úgy gondoltam rá mint az ijesztő emberre akit alakított a horrorban:)

2014. febr. 15. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is félelemben töltöttem a megnézés utáni napokat. :D Én 16 éves vagyok, és az osztálytársaimmal néztem meg délelőtt, és ők azt mondták, hogy egyáltalán nem ijesztő, de én abszolút nem vagyok hozzászokva a horrorfilmekhez, ezért már ott befostam. :D Az aznapi éjszaka nagyon rossz volt utána szép lassan feldolgoztam. De én is eléggé fostam attól, hogy meglátogatnak a démonok engem is. :D És mivel sokgyerekes családban vagyok, így bele tudom képzelni magam a helyükbe. Bár amúgy lehet, hogy annyira tényleg nem ijesztő film, de azért én rettegésben éltem néhány napig. :D
2017. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!