Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenki utál, nem tűri el az...

Mindenki utál, nem tűri el az osztályfőnököm. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
8.-os vagyok már 1. óta utálnak a suliban pedig mindenkivel normális vagyok.De mostmár vernek is csúfolnak is.Az osztályfőnököm meg irányítani akar.Mindenki kétszínű az osztályomban nem jövök ki velük.De ezt az osztályfőnököm nem tűri.Elegem van a suliból mert nincs egy barátom se.Volt pár de mind elkezdett semmibe venni és lehülyézni! Ténleg kedves voltam és megértő de most már szövetkeznek is ellenem. nem engednek leülni a padra a földön kell ülnöm iesmik.Már unom hogy egyedül vagyok velem lehet a baj?

2014. febr. 15. 13:49
 1/6 anonim válasza:
74%
Sajnos ez M.O,ahol is a tanárok leszarják a gyerekeket, a diákok verik egymást,még azt is aki nem is ártott nekik...De térjünk a lényegre! Szóval te,kedves Kérdező.. Téged vernek is? <--- Ez már mindennek a teteje! Szüleid tudnak róla? Iskolán kívül vannak barátaid? Egyébként ha vannak barátaid sulin kívül akkor nem veled van a probléma,hanem csak az idők folyamán te váltál a "leggyengébb láncszemmé". Ez nem azt jelenti,hogy te valami gyenge , mások szemében senki vagy,hanem valami populárisabb,vezetőbb diáktársad jelenthette ki a többiek körében,hogy "na ez a gyerek nem vág vissza,közösítsük ki" Ismertem/ismerek én is olyat,akivel ugyan ez megy végbe. Ui: Szerintem válts sulit!
2014. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy vannak barátaim, és a szüleim is tudnak róla! de ugy érzem erre a félévre nem érdemes sulit vátani.
2014. febr. 15. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Engem is vertek.... :(
2014. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
81%
Feltétlen váltsál iskolát,de amit most leszűrtem ebből,hogy fél évre minek váltsak sulis mondatodból az az,hogy nincs is akkora a probléma. Ha tetszett a válaszom/kielégítő volt kérlek nyomj egy pozitív jelet rá!
2014. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

"Sajnos ez M.O,ahol is a tanárok leszarják a gyerekeket, a diákok verik egymást,még azt is aki nem is ártott nekik..."

Ne légy igazságtalan. A tanárok kezéből kivettek minden fegyelmező eszközt, hogy a te érzékeny lelked ne sérüljön, ha rosszalkodsz, és netán meg akarna büntetni. Akkor most viseld is a következményeket.

2014. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pedig jo lenne sulit valtanod. En is jartam effele osztalyba kozepiskolaba. Eletem legjobb dontesei koze tartozott az, hogy mashova mentem gimibe onnan.

De ha neked jobban megeri, hogy ott mardj es szivassak a fejed akkor nem ertem mert irtad ki a kerdest egyaltalan.

Meg most is emlekszem milyen erzes volt reggel gyomorideggel menni a suliba pedig mar 25 vagyok. Nem kivanom senkinek.

2014. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!