Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik most állandóan kiírják a...

Akik most állandóan kiírják a 2012-es világvégével kapcsolatos kérdéseiket, azok 1999-ben is ezt csinálták?

Figyelt kérdés
Akkor még nem hinném, hogy volt gyakorikerdesek.hu, de ha volt is, én nem voltam, szóval nem tudom. Akik most ezeket a nagyon értelmes kérdéseket írják("2012-ben világvége lesz? és társai), azok 1999-ben is a világvégét várták 2000-re, vagy csak azóta ment el az eszük?
2009. dec. 9. 14:45
 1/6 anonim válasza:

Persze

de lehet h nem ugyan azok, de ez mindig nagy biznisz :)

és speciál nem hiszek bennük

2009. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért, nem lesz világvége? xD

Amúgy Neked ennyi időd van, hogy ilyenekkel foglalkozz?=)

Ha nem tűnne fel, ezen kérdés feltevői általában poénból rakják fel (Hozzátenném, egy idő után egyre kevésbé vicces, szóval előbb utóbb csak elfogynak az efféle kérdések).

Persze biztos vannak olyanok is, akik elhiszik. De nem hiszem, hogy ők lennének a többség.

Amúgy a világvégétől terhes lehetsz, úgy hogy vigyázz.

2009. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* úgyhogy
2009. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, majd húzok kotont:) De sajnos van aki komolyan gondolja, ha humor lenne, akkor nem a tudomány kategóriába írnák.
2009. dec. 9. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 2000-es dologban nem hittem. (nem vagyok vallásos,az meg inkább keresztény pánik volt,meg hogy millennium). De a a majáknak hiszek..több dolgot is megjósoltak már, ráadásul reális a dolog..már amikről beszélnek,hogy mi fog történni. Szóval hihetőbb. Ettől még nem vagyok hülye, hitkérdése. Ennyi erővel én meg az ateistákat hülyézhetném le, mert hiszek Istenben,csak máshogy..de ez bonyolult. Szóval a hite miatt nem kéne lehülyézni senkit. Amúgy is, h nem hiszel benne és nem érdekel, akkor ne olvasd a kérdést,ne figyelj rá. Én is ezt teszem a 20.0000. "terhes lehetek-e" kérdéssel. Lesz*rom.
2009. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen jellegű kérdést amúgy nem tettem még fel, csak válaszolni szoktam és hiszek benne.
2009. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!