Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megbetegedhetek...

Szerintetek megbetegedhetek így holnapra?

Figyelt kérdés
Holnapra muszáj beteg lennem mert nem akarok iskolába menni! Szerintetek beteg lehetek attól ha jéghideg vízben ülök a fürdőkádban egy órán keresztül? Jobb ötletem nincs, tegnap az ablakot hagytam nyitva éjszakára és kutya bajom!

2014. febr. 16. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Inkább igyál, hogy másnapos legyél.
2014. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Na de jó neked én meg akarok gyógyulni holnapra. :D Nem cserélhetnénk? Igyál nagyon hideget meg vizezd be a hajad.
2014. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fuss egy jó nagyot minimális ruházatban és úgy megfázol mint állat.
2014. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladást egy szaros lógásért :D gratulálok... nem leszel hosszú életű ilyen felfogással. Nincs anyád, aki ki írjon, ha szépen megkéred? Én mindig ellőttem a 3 napomat anyummal. Egyébként meg az orvostól sem egy nagy was ist das igazolást szerezni. Odamész, megmondod neki hogy rosszul vagy, adod a nagy halált, aztán ha szerencséd van, több napra is ki ír.
2014. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!