Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Acacia Brinley Clark! Miről...

Acacia Brinley Clark! Miről híres? Mit kell tudni róla? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy sokan fakelik és tele van a képeivel az internet, de tulajdonképpen miről lett híres? Egyébként modell, vagy mi ő? És mi volt az a nagy botrány vele kapcsolatban? És ki az a Sam Pottorf és hogy kapcsolódik hozzá? A szülei elváltak? Valahol azt olvastam hogy az apja mindent megvesz neki, máshol azt hogy rossz a kapcsolatuk, és sokat költöztek, de miért? Bocsánat a sok kérdésért, csak kíváncsi vagyok, mert csak angol nyelven találtam dolgokat, a fordító meg nagyon értelmetlenül "rakta" elém. Amúgy itt egy forrás: [link]

És írjátok le a véleményeteket is, szerintem szép lány de nem valami szimpatikus. Köszönöm előre is!


2014. febr. 16. 16:52
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom pontosan mitől lett híres, mindenki mást mond... Van egy YouTube csatornája, elég nagy a nézettsége https://www.youtube.com/user/acaciacutie

Nagyon szép, nekem szimpatikus :)

A többiben sajnos nem tudok segíteni :(

2014. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi gond, köszönöm a válaszod! :)
2014. jún. 12. 19:58
 3/3 zsuzskaaaaa válasza:
Nagyon szép, szimpatikus, magas, vékony, gyönyörörű haja van. Modellkedik, nem jár rendes iskolába, énekel. Szerintem egy csodálatos életet él, sokan lennének a helyébe, közülük én is. A fake képekről meg annyi a véleményem, hogy gáz. Aki nem képes kiállni maga mellett, abból nem lesz határozott talpra esett ember. (ez nem mindenkire igaz)
2014. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!