Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy homoszexuális fiút, pl....

Egy homoszexuális fiút, pl. az iskolában, honnan lehet felismerni, hogy az? Mik lehetnek az árulkodó jelei annak, hogy az?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nekem volt egy iskolatársam, akit minden kétség nélkül fiúnak könyveltem el. A tablóképéről derült ki aztán számomra, hogy valójában lány!! XDDDD

Kissé döbbentem!

2009. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha "hajtűdobáló", azaz a jellegzetesen feminim [sztereotipizálva nőies, finomkodó, stb.], akkor általában a többség azonnal ráugrik és nem is téved.

De a többség nem ilyen, szóval... gesztusokból. Konkrétat nem tudok mondani.

Én meleg lány vagyok, és hát... örülnék, ha csak fél percre kigyulladna egy lila pötty az érintettek homlokán, mert ez a "gaydar" [melegradar] dolog csak a szélsőséges példák esetében működik megfelelően és azonnal.

Ami árulkodó jel az az, ha már párkapcsolatban van, jár valakivel az illető, és nem rejtegeti mindenki elől a tényt [nem azt, hogy milyen a nemi élete - inkább egy kézfogásra, "van párom" mondatra gondolok]. Ha jobban ismered az illetőt, jóbarátja vagy, akkor nyilván ismered a szokásait, a beszédmódját, életfelfogását, stb. Például nem férfi-nő kapcsolatot fog emlegetni, feleléskor irodalmon, hanem sima mezei szerelmi kapcsolatot. Legalábbis én így szoktam.


Pontosat, ahogy heterók esetében is, úgy tudsz mondani, ha közelről ismered a másik rezdüléseit, pl. barátság esetén. Mert vannak fiús lányok, akik szőke hercegről álmodoznak, és vannak lányos, bájolgó fiúk, akik szőke hercegnőről merengenek.

2009. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Miért vagy rá kiváncsi?Te is b*zi vagy és keresed a párod?Menny melegbárba ott találsz magadfajtából pont eleget...
2009. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Te egy nagy bunkó vagy, aki 17:20-kor írt.
2009. dec. 9. 17:24
 5/11 anonim válasza:
74%

nekem van srác haverom aki meleg, saját stílusa van,mint minden más embernek,tök normális és ugyanugy viselkedik mint a többi srác,csak éppen nem csajozni jár hanem pasizni (: egyébként,ezt igy ránézésre talán lehet látni... vagy nem is tudom ...

18/L

2009. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Hm ez érdekes, én is rájönnék szívesen. :)


A mi sulinkban egy szép barnahajúszemű fiú az, akiről kideríteném. :D

2009. dec. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
hát szerintem már nem annyira lehet megállapítani,mert vannak olyan lányos, "melegnek kinéző és melegként viselkedő" srácok akik tök heterók.. szerintem ezzel nincs semmi baj. :D
2009. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Külső alapján nem lehet egyértelműen megmondani ki az... inkább a mozdulatain, beszédén érezhető. Persze ez sem igaz minden melegre, van aki teljesen olyan mint egy hetero:)
2009. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy beszél egy homoszexuális ember? Beszédről hogyan lehet felismerni hogy az?
2009. dec. 11. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Igazából az csak néhány srácnál mutatkozik meg, főleg még iskolában. Persze vannak, akik úgy viselkednek, pl. nagy igényt fordítanak a külsejükre, nőiesen mozognak, elhúzottan, elvékonyított hangon beszélnek stb., de a legtöbbjüknek nincs a homlokára írva, hogy meleg. A legtöbb srácból ki sem néznéd, hogy homoszexuális lenne :)
2010. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!