Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Képes lennél szerepelni...

Képes lennél szerepelni valamelyik showműsorban (Mónika, Balázs stb. )?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon-nagyon sok pénzért igen. épp motort vennék, crosst, tehát sok alkaltrész is kell :D
2009. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5-6 százezeréért esetleg. egyébként soha.
2009. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz.:)
2009. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Balázsba még hagyján, de már megszűnt. Maunikába nagyon "élvezetes" lehet. xD
2009. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mán szerepeltem a mauniba, sóba, jó vót ott lenni, szívesen mennák máskor is mert attak 10ezer forint
2009. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Soha nem tenném be a lábam egy ilyen műsorba, még nézőnek sem! Annyira szánalmas az egész! Az is felidegesít, ha meghallom a reklámban! Hogy az embereknek ennyi eszük legyen?! Én nem tudnék utána tükörbe nézni, és az utcára se mennék ki!


Ha valakinek nagy problémája van, menjen el pszichológushoz, de ne a Mónika show-ba! Annak a nőnek nincs pszichológiából diplomája! Amit ő mond azt egy idegen is elmondja az utcán! Csak azoknak ajánlom, akiknek nincs annyi eszük, hogy felfogják, hogy ez nem hogy nem old meg semmit, de egy egész ország röhög majd rajta, hogy ennyi esze van!

2009. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!