Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csúfolnak?

Miért csúfolnak?

Figyelt kérdés

Van pár 8-os fiú a sulimban akik mindig "csúfolnak". Amikor elmegyek előttük, akkor elkezdenek sikítozni, ordibálni és futnak előlem, meg az egyik elrántja a másikat, nehogy hozzám érjen. Tisztára úgy viselkednek, mintha fertőző lennék...Miért csinálják ezt? Talán azért, mert én nem viselkedek hülyén, és nem k@rváskodok, mint a mai fiatalok? Talán azért mert más vagyok? Arról nem is beszélve, hogy akárhányszor megyek az utcán, állandóan sutyorog mögöttem és úristenezik a többi ember. Hogyan tudnám leállítani őket? :( nagyon elegem van és nagyon fáj...


13/L



2014. febr. 18. 15:31
 1/4 anonim válasza:
EZ függ attól hogy nézel ki és hogy viselkedsz. Velem nem ilyen bunkók, de én is a "hülyék" között szerepelek.
2014. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normálisan viselkedem, nem vagyok nagyképű, és nem vihorászok, mint egy idióta.
2014. febr. 18. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is tortent sokaig ilyen pl. osztalytarsnoim mondtak ha hozza ersz ( nem az igazi nevem irom ) Laszlos leszel es az fujj mondtak a leanyok! Sokaig turtem gondolvan arra,hogy a majd ugyis abbahadjak tevedtem! Nalunak a lanyok az napig 1 vizbol ittak ( legalabb4 en5 en 1 kulacsbol ) isszak a vizet odaszolok nekeik,hogy lanyok az nem higenikus am erre mondjak en nem vagyok az oke mondom igazad van megvartam mig elmennek aznap kicsit hig volt a lekvar fogtam bekentem lekvarral a lanyok vizet es betettem az egyik csaj taskajaba keresi az egyik lany a vizet beleiszik es ugy tunt a masik lanynak mintha veres lett volna a szaja elsikitotta magat a leany es nekem lett igazam nem higenikus a dolog le is alltak!



Te esetedbe viszont megkernem az egyik balhes osztalytarsam,hogy dobalja meg oket sarral de ne az udvaron hanem ugy,hogy mintha wc-bol jonne ki a csavo/csajszi es ezt mind latnak a emberek akik piszkalnak es megdobna oket utana Te undorodnal azoktol a lenyektol!


Na jo otlet?

2014. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Igen jó ötlet :D
2014. febr. 18. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!