Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi az életcélotok?...

Nektek mi az életcélotok? Mire vágytok az élettől?

Figyelt kérdés

Kérlek ne csak annyit írjatok, hogy a boldogság, hanem azt is hogy mivel akarjátok elérni, mivel értétek el.


Köszönöm! Lehet hogy sokat segítetek ezzel!


2014. febr. 19. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az élet célom az, hogy a lehető legkevesebb ember bszogasson. Ez kicsit szimplának tűnhet, de ha belegondolsz, mindenkinek ez a célja. Lehet az, hogy boldogság, szabadság, sok pénz, de a végeredmény mindig ugyanaz. Hagyjanak élni az életemet úgy, ahogy én akarom. Amúgy ezt úgy érem el, hogy találtam egy olyan munkát, ahol csak egyetlen főnököm van, és megkeresek vele annyi pénzt, hogy tudjam finanszírozni a saját, és családom életét. A gyerekeket nem hagyom, hogy felhúzzanak, a feleségemnek próbálok programokat kitalálni, hogy ne legyen házsártos, a főnököm nem ér el munka után, és ha kedvem tartja, akkor iszok egy sört, ezt már mindenki megtanulta. Persze azért odafigyelek a többiek igényére is, csak éppenséggel sohasem helyezem a saját életcélom elé. (Megjegyzem, mindezt nem Magyarországon csinálom.)
2014. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Élet célom az, hogy egy nap híres festőművész leszek vagy egy képregény rajzoló a másik nagy álmom az, hogy asztronauta legyek, de csak azért, mert nagy rajongója vagyok a világegyetemnek a harmadik és egyben utolsó nagy álmom, hogy csillagász legyek remélem valamelyik megvalósul valamikor engem nem a pénz motivál. :-D
2014. febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az hogy kijutva nyugat-Európába, jó munkát találjak, majd néhány év meló után haza jöjjek és itthon azt a pénzt befektetve valami vállalkozásba, a saját magam ura legyek amíg élek.
2014. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Neked kérdező, mi a célod?
2014. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már semmire.


Sokáig vágytam, sokáig dolgoztam érte, hogy a vágyaim teljesüljenek és egy rakás sz@rt kaptam érte cserébe. így én már nem akarok semmit az élettől, csak élni nyugiban, stresszmentesen.

2014. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megírni a könyvemet.

Kiadni a könyvemet (tudom hogy csak az USA-ban 10 millióan akarják ugyanezt, de nekem összejön!)-3 millió forint

Filmet csinálni belőle-300 millió forint

Sorozatot csinálni belőle- 3000 millió forint.


De a fentiek csak eszközök, ez az igazi célom:


,,Nem hiszem hogy létezne nagyobb mámor, mint amit a feltaláló érez, ha elmeszüleménye sikert arat. Ez az érzés feledteti az emberrel az evést, a pihenést, a barátokat, a szerelmet- mindent." /Nikola Tesla

2014. febr. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!