Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próbáltál már ki valamilyen...

Próbáltál már ki valamilyen illegális kábítószert?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mit éreztél?
2009. dec. 10. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Fű: először jó volt, aztán hánytam..mikor piára szívtam, behaluztam,hogy meghalok, ordítottam a mentőért..szánalmas volt.

Speed: semmi extra, csak nem aludtam másnap reggel 9-ig

Extasy: na az jó volt. Attól is haluztam, (kardfogú tigrist, meg kutyákat mindenhol). De jó volt. Annyi volt ijesztő,hogy semmi szükségletedet nem érzed..nem vagy éhes/szomjas/álmos,nem éreztem,hogy kell pisilni. A másik, a passzivitás..az se érdekelt volna, ha mellettem hal meg valaki..csak mentem mentem mentem....

Más nem volt,ezek is 17 évesen, azóta semmi, még alkohol se nagyon. Elégvolt kipróbálni, egyik sem nyújtott akkora élményt,hogy rászokjak.

21/L

2009. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én csak füvet szívok egy ideje, de azt se olyan gyakran. Ha van akkor szívok de ha nincs akkor sem baj mert anélkül is tudom jól érezni magam. Csak érdekelt hogy másoknak milyen tapasztalatai vannak. Én hányni még nem hánytam tőle de egyszer volt hogy majdnem ki kellet hívni a mentőt annyira rosszul lettem ha nincsenek ott a barátaim nem tudom mi lett volna... Ja meg egy párszor majdnem elütött az autó, szintén a barátaimnak köszönhető, hogy még itt vagyok!
2009. dec. 10. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
nem, és nem is áll szándékomban
2009. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen a legális kábitoszer?? XD én próbáltam a füvet, de nem jött be. ugy hogy nem is folytattam
2009. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, eddig kb. 4 haveromtól hallottam, hogy extasy miatt haluban kardfogú tigrist láttak. hát nemtudom.. :S
2009. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fű: először a 4:3-as képfelbontású világomból 16:10-est varázsolt; másodszor elhagyott minden erőm, a székről felállni se bírtam; azóta nagyon belassít meg álmos leszek és alszok egy nagyot
2009. dec. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17.24-nek: Legális kábszer a cigi + a szesz.
2009. dec. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
05:05-nek legális kábítószerek: cigi, alkohol, szerves oldószerek, gyógyszerek( nyugtatok, antidepresszánsok), hajnalka, szerecsendió, kéjgáz, légyölő galóca (de csak a kalapja).
2009. dec. 13. 12:07
 9/9 anonim válasza:

17 éves korom óta füvezek, mindig mást dob! ezért nem hagyom abba! persze nem rendszeresen! vannak kisebb nagyobb szünetek!

ritkán hasis, ami azért elég durva! egyszer azt haluztam, hogy két koszorú emberré változik, és koccintanak ilyen szivecskés bögrével! (nem kamu!)

5ször lsd-t is toltam. volt ott minden! olvadt a piszoár, nem találtam a wc ajtót, 10 perces röhögő görcs a semmitől...vicces dolog! :D

1szer eki, amitől kb plüss mackónak éreztem magam, és pörögtem a fejemen.

2szer spuri, ami pörgetett, de semmi extrát nem adott.

gombától csak hullámzott a talaj, meg úgy minden körülöttem!

meg van még egy legális cucc, az a neve, hogy jamajican gold! ez egy herbál dolog, szívni kell! nem sokkal drágább, mint a fű, és legális! de azt soha többé nem nyomom, és nem is ajánlom senkinek, mert hosszú távon paranoiás lehet tőle az ember!

de mind emellett, mégis járok suliba, mellette dolgozom, szal nem vagyok egy suttyó drogos! csak éppen kíváncsi vagyok... :D

2010. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!