Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig cserélhető vissza...

Meddig cserélhető vissza bármiféle ruhanemű (blokk megvan)?

Figyelt kérdés
7végén vásároltam egy ruhát (NewYorker),de miután itthon is megpróbáltam a családtagjaim egyöntetűen leszavazták rajtam és már én is belátom,hogy nem volt jó vétel, így visszavinném (címke is rajta van, blokk is megvan). Tudja vki,hogy meddig vihetem vissza? Lecserélhető egyáltalán másik termékre?
2014. febr. 21. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyes vásárlás esetén már nem cserélheted. Netes vételnél van 8 nap, ami alatt indoklás nélkül el lehet állni a vételtől. Mivel válság van, minden vevő fontos, ha a termék újra eladható, jófejűségből előfordulhat, hogy ráállnak a cserére. Nem kötelesek erre.
2014. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És, ha ezt ajándékba kaptam volna, akkor se lenne érvényes,h 1 hónapon belül visszacserélhető azon áron belül vmire,ha nem tetszik a kapott dolog? Mert Deichmanban,ha jól tudom pl. van ilyen. :(
2014. febr. 21. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Most a munkahelyemen elkezdtünk árusítani egy olyan terméket, melyre a gyártó arra az esetre is garanciát vállal, ha átmegy rajta egy tank, felrobbantod stb. Ha számla és a roncs megvan, cseréli. De ez nem törvényi kötelezettség, hanem reklámfogás. Egyes üzletek ruházati és egyéb termékek esetében is vállalhatnak többlet kötelezettséget, szolgáltatást, amit nem a jog kényszerít rájuk.

Próbáld meg, legfeljebb azt mondják majd, hogy nem cserélnek, s nem adnak vissza pénzt.

2014. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat még egyszer!
2014. febr. 22. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!