Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A zsibvásár adok-veszek oldal...

A zsibvásár adok-veszek oldal csak fényképezőgéppel készitett képeket fogad el? Amit webkamerával készitettem, azt nem akarja feltenni. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A technikai részletezésben nyilván szerepel, hogy milyen formátumúnak kell lennie a képnek.
2014. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudná a rendszer, hogy az adott fényképet fényképezőgéppel vagy webkamerával készítették?

Igaza van az első válaszolónak, valószínüleg a webkamerával készített képet valami hülye formátumban mentetted el, amit a Zsibvásár rendszere nem szeret. Konvertáld át a képeket JPG-be.

2014. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam technikai részletezéssel, de azért köszönöm. Én is a formátumra gondoltam.
2014. febr. 21. 12:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a JPG-t. KÖszi
2014. febr. 21. 12:49
 5/6 A kérdező kommentje:
A JPG-vel sikerült! Nagyon szépen köszönöm a segitséget!
2014. febr. 21. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg honnan vetted hogy tudja hogy mivel készítetted. Fotózhattál volna pirítóssal is ha az JPG -.-"
2014. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!