Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aludtál már el tanórán?...

Aludtál már el tanórán? Melyiken? Miért? Mesélj!

Figyelt kérdés
:D
2009. dec. 10. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Fizika órán, mert éjjel apámmal egy házat kőporoztunk, hajnalig. A nő meg úgy beszélt, se hangsúly, se mondat vége. Hát én ülve elaludtam. S előttem állt s a nevemet ismételgette!
2009. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem de volt olyan amelyiken nagyaon fáradt voltam és inkább aludtam volna
2009. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is fizikán aludtam..

azelőtt nagyon későn feküdtem le, utolsó óra volt megminden..

és nem bírtam tovább..

tanárilyetszól:roxi, azért el ne aludj..

akkor már aludtam..xD

2009. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Zeneóra - végigaludtam.

És amelyikeken szunyókáltam (tehát nem merültem mély álomba): fizika, román, magyar, biológia...több nem jut eszembe. :D


De amúgy kitűnő tanuló vagyok (az osztályból a 2.-3.), csak unalmasak az órák. :|

[Román azért, mert romániába élek, és az is van - de nagyon unalmas.]

2009. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen szoktam aludni a suliban, már amelyiken lehet :D Pl infón mindig bealszok, az a tanár... pff :D kész :) Na meg irodalom, az se semmi. Az is olyan unalmas hogy csak na :D Mindig a kicsöngőre ébredek :)
2009. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szakiskolában délutáni utolsó órán többször is, úgyhogy néhányszor inkább azon már ott sem maradtam, elmentem helyette sütizni, mindjárt nem voltam álmos.
2009. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8.osztályban rendszeresen aludtam angol órán,rajz órán, médián :D magyaron is volt h picit elaludtam :D
2009. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én a tavalyi (9.-es) évmet alvással töltöttem, nem volt olyan óra, amin ne aludtam volna be. (:

sőt, már általános 3.-4. osztályban is simán bealudtam. :'D

most sincs másképp. (:

2009. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaja..Matekon :D Bár megszívtam mert a tanár épp akkor mondta el h kit hogy zár le évvégén...De odajött (leghátúl ülök a falnál) hátra és megbökött,félkómásan felnézek rá és csak azt hallom "Szép álmokat kicsi 4-es :D" Mindenki röhögött :D Még ma is felemlegetjük :D
2010. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!