Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit használtok/ajánlanátok...

Ti mit használtok/ajánlanátok a pattanások eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne túl drága terméket és ne tegye tönkre a bőröm

2014. febr. 21. 18:09
 1/3 anonim válasza:
Én sokáig próbáltam sokféle szert. Bőrdokihoz menj, ő biztos tud ajánlani. Viszont, ha tudod, akkor kérdd a tenutan nevű kapszulát (50mg). Ez 30 napra elég, napi 2 tablettát kell szedni. Én már használom több hónapja, az első 2 hétbe rengetek volt még, aztán azóta 1-2 max ha kijön. Nem is drága, 1000ft körül van az ára. Én ezt tudom mondani és azt, hogy kitartás! :)
2014. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenképp kipróbálom!:)
2014. febr. 21. 23:28
 3/3 ABOB válasza:

Hát ez attól függ, milyen az arcbőröd. Egy kicsit zsíros, vagy extrémen az? Mert nem mindegy. :)

Nekem is volt gondom a pattanásokkal, de van néhány dolog, amivel nagyjából sikerült eltüntetnem őket. Pl.: Nekem nagyon bevállt a Garnier Pure 3 in 1. És nem is olyan drága, a Dm-ben, vagy a Rossmanban meg lehet venni, olyan 2500 forint körül, de van még néhány házi praktika, amik nagyon hatásosak (legalábbis nekemazok voltak ). Pl: Facsarj citromlevet, majd kendd fel az arcodra, hagyd rajta egy órát, majd mosd le! Utána meg használj valami nem túl zsíros arckrémet. De csinálhatod azt is, hogy bolti citromlevet teszel az arcodra (amiben kevesebb a citromtartalom),azt viszont hagyhatod egész éjszakára, de reggel kötelezően mosd le! Vann még néhány praktika, pl. fogkrémet, vagy kamillateát kenny az arcodra, és egy kis idő után mosd is le. Nekem ezek válltak be, és egy hónap alatt el is tűntek a pattanások (mivel nagyon sok pattanásom volt), most viszont szép tiszta a bőröm. ;)

2014. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!