Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba vagy a...

Gyúrós kérdése:

Bennem van a hiba vagy a baratnomben?

Figyelt kérdés

mult vasarnap megbeszeltuk bnommel h utovalentinnap alkalmabol kimegyek hozza stb es ugyis lett

olyan anyukam meg mamam van akik befolyasoljak az egesz csaladot bizonyos dolgokban...vagy csak megprobaljak..am 20 eves vagyok.nem alhatok kimt hetkoznap bnomnel...mert erzelmi meg minden uton zsarolnak vagy nem tartanak el vagy stb

biztos mas is jart igy....bnom meg f9lyton ezen a fronton tamad -.- mi tevo legyek? fel ev mulva ha minden jol megy megyek kolesz O is jom velem es akkor elhetjuk a kis eletunk

most beteg vagyok es anyam javasolta h elobb jojjek haza 1 oraval mert kora reggeltol mennek el edzsni meg bnomhoz

ahogy elmondta neki egybol kiakadt es mindent a fejemhez vagott

pedig attol meg johetek kesobb ez csak az O velemyuk

mit gondolok rosszul vagy mit csinalok rosszul?



2014. febr. 21. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Esküszöm, háromszor elolvastam és nem értem mi a kérdés lényege.
2014. febr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En csak egyzer olvastam, nem ertem, de nem is olvasom ujra. Hihetetlen, hogy 20 eves vagy!
2014. febr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!