Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az asztrálutazással kapcsolatb...

Az asztrálutazással kapcsolatban van egy olyan dolog, ami nemcsak a szellemi, hanem a fizikai testet is nagy sebességgel mozgatja, ez valóban létezik?

Figyelt kérdés
Az asztrálutazás biztos hogy létezik, bár sajnos még nem volt benne részem. Azt szeretném tudni, hogy a fent elített az lehetséges-e és ha igen akkor hol találok róla bővebb leírást?
2009. dec. 10. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudsz az asztrálutazással kapcsolatos bizonyítékot, akkor írd meg, mert sajnos a tudománynak még nem sikerült bebizonyítani. De lehet, hogy te többet tudsz mint mások.
2009. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok olyan sokat, de néhányezer könyv erről szól, tele van vele az Internet, milliónyi ember állítja, hogy ő járt asztrálutazáson. Vagy az összes ember aki hisz ebben az hülye? Neked, kedves válaszoló, sincs bizonyítékod, valamint a világon tudtommal senkinek arra, hogy NE létezne. De azért köszönöm, hogy megosztottad velünk a véleményedet.
2009. dec. 10. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért kell rögtön bunkónak lenni, ha valaki olyanról ír, amiben te nem hiszel? Nyeld le, hogy más a véleményetek, de ne legyél bunkó!
2009. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És mielőtt félreértenéd nem az első válaszoló vagyok:D

Amúgy én még nem hallottam erről, igaz nem is vagyok különösebben jártas a témában, de azért szívesen megtapasztalnám egyszer:)

2009. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én első

Semmi közöm hozzá, hogy miben hiszel, jogod van bármihez. De azt írtad, hogy biztos létezik. Ezért kérdeztem, hogy mi a bizonyíték. Mert az, hogy hiszel benne, az egy dolog, de nem bizonyíték.

2009. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán csak azért írta, mert számított a tiédhez hasonló válaszokra.

A tudomány pedig folyamatosan fejlődik és változik. Amiről 5 éve bebizonyították, hogy igaz, arról lehet, hogy manapság újabb viták folynak, mert megkérdőjelezik annak hitelességét. Ennyit a bizonyítékról.

Én tényleg nem akarok kötekedni, csak annyi ilyen hozzászólást olvastam már(főleg hasonló témakörökben), hogy egyszerűen zavar, ha beírogatnak a kérdezőnek, mert annyira biztosak az igazukban, és annyira büszkék arra, hogy nem hisznek semmiben, csak abban amit megfoghatnak, és láthatnak. Ezt sem rád értem, tudom, hogy te min akadtál fönt. :)

2009. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!