Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ian somerhalder (? )

Ian somerhalder (? )

Figyelt kérdés
sziasztok egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy, akik nézik vagy nézték vagy nem tudom LÁNYOK a vámpírnaplókat, azok hány évesek? mert kiváncsi vagyok hogy 20-30 éves nőknek is bejönne-e damon/ian somerhalder vagy csak a 12-16 éves csajoknak. nem azért mert gáz csak kiváncsi vagyok, :)

2014. febr. 22. 21:01
 1/5 anonim válasza:
Ien 35 éves nem az a 16 év es Justin Bieber szóval szerintem nem ciki.Melesleg irtó dögös :D
2014. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én 20 vagyok :)
2014. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az igaz, hogy én csak 13 vagyok, de szerintem egyáltalán nem gáz, hiszen Ian nem egy tini, hanem felnőtt, hisz 35 éves.:))
2014. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23 vagyok és az érettebb pasikat szeretem. Ian nem nyálas, tehát simán kedvelhetik a komolyabb felnőtt csajok is.
2014. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
IAN az a típusú pasi aki bárkinek is ne jönne be a világon!!! Én már egy csomó baratnonet megkérdeztem (és h most a kérdésedre is kitérnek anyukámat is és mivel anyám majdnem egyidős vele(😂) ő is mondta h jóképű) de ez sztem a karakterének is köszöntheto miden lány a szíve melyen azt kívánja h megszelidetsen egy rossz fiút meg h is megvédjék szóval elég tökéletesre formáltak a karakterét egyetlen egyszer értettem egyet az elenaval (akit am utaltam!) amikor megölte jeremyt az azért túlzás volt nem kellett volna bele írni a forgatókönyve (merthogy ugye nem tudta h rajta van a gyűrű)
2018. ápr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!