Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy rakhatnám fel a hajam...

Hogy rakhatnám fel a hajam úgy, hogy ne csússzon le? (paróka alá)

Figyelt kérdés
kipróbáltam, és teljesen jól rámegy a fejemre a paróka meg minden, csak az a baj, hogy ha megpróbálom alóla eltüntetni a hajamat(akár parókasapka gyanánt használt régi harisnyával akár nem), fölvevés közben folyton lecsúszik a hajam, és bénázok, ezért folyton kilóg. nem tudtok valami jó szoros összefogási módszert? (fejtetőtől mérve kb. 40 cm-es hajam van)

2014. febr. 23. 19:41
 1/4 anonim válasza:
100%
Fodrászkellékes boltokban, stb lehet párszázas áron beszerezni direkt paróka alá használható hajhálót, az a legjobb megoldás. :) Én csakis azt ajánlom.
2014. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 saku28 ***** válasza:
100%
Nekem a hajháló nem sokat ért, mondjuk én elég hosszú hajjal rendelkezem (60 centi van így simán nézve, de hullámos, úgyhogy kivasalva még hosszabb), ezért ajánlották, hogy próbáljam meg befonni picikbe és azokat feltekerni a fejemre, majd hajcsattal rögzíteni. Bevallom, még nem próbáltam, de eddig ez tűnik a legjobb megoldásnak, mert hiába próbáltam egyben a tarkómnál rögzíteni a hajam, valahol mindig kilógott, hiába parókasapka.
2014. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem is ez a problémám
2014. máj. 3. 09:35
 4/4 anonim válasza:

Nekem már töbször sikerült a hátközépig érő hajamat csak parókasapkával összefogni a paróka alá. Nem lehet, hogy már nagyon kinyúlt a harisnya amit használsz? Az enyém is kezd gyengülni és már nem tart olyan erősen, lehet megéri újat szerezni.

A másik módszerem meg az, hogy két minél szorosabb fonatot csinálok. Ezeket pedig már könnyű feltekerni és a parókasapka alá tenni. Így nem kell a kicsúszkáló hajjal foglalkoznom, és nem is tart túl sokáig az elkészítése.

2014. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!