Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fiú agy csak nekem ennyire...

A fiú agy csak nekem ennyire bonyolult vagy másnak is az?

Figyelt kérdés

Sokszor piszkálnak meg hasonlok de ha valaki bántani akar azt a közelembe nem engedik meg támogatnak ezt én sose fogom meg érteni létszi segítsetek (osztályról lenne szó)


elöre is köszii és a helyes írásomat ne kritizáljátok mert tom h tök szarul írok


2014. febr. 24. 07:09
 1/6 bigtraveler válasza:
Talàn udvarolnak neked vagy csak poènbòl kòstolgatnak
2014. febr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ttrezi válasza:

Ne aggódj, egy-néhány év múlva már nem lesz bonyolult. :)

Addig örülj, amíg piszkálnak ;)

2014. febr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Nem tudom, neked mennyire bonyolult, de nekem határozottan bonyolult agyam van. :D
2014. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy piszkálnak fával? csak vicc volt. :D lehet csak ezért piszkálnak mert kedvelnek, aki számukra közömbös nem foglalkoznak a annyit vele lásd!: meg védenek, ha kell szerinted miért? mert kedvelnek. :D
2014. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy piszkàl, talàn tetszel neki
2014. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja az exemnek pont én tetszem.

A többi fiú meg más lányok tetszenek akik szépek és oda nem tartozom ők szerintük is meg én szerintem is am köszii a válaszokat

2014. febr. 24. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!