Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmix-szel hogy rudok...

Tippmix-szel hogy rudok nyerni 130. 000. -Ft -ot?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos , mar csak ennyi kell az automba:D
2014. febr. 24. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki posztolná a módszert én is megköszönném. Nekem pont ennyi hiányzik a havi rezsire. (szarkazmus off. :) )
2014. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem valami könnyen.

Mint minden szerencsejáték, ez is úgy lett kitalálva, hogy jórészt veszteséges legyen a játékos számára. Persze, Tippmixen azért lehet jókat kaszálni, nagy szerencsével, de én eddig kevés olyan embert láttam, aki számottevő összeget nyert. Olyat viszont, aki összességében már nagyon sokat veszített, annál többet.

Igazából kétféle taktika létezik. Vagy arra alapozol, hogy egy-két nagyobb ODDS-ú tipp bejön, de ennek ugye borzasztó kicsi az esélye. Pl. múlt héten az Ajax-Salzburg elég jól fizetett, de említhetném itt a kb. 1 hónappal ezelőtti Bayern-Salzburg, vagy Barca-Levante meccseket. De ezeket nehéz eltalálni, lévén a nagy ODDS-okat az esélytelen csapatoknak szokták adni. Bár ahogy elnézem, az NBA-kosármeccseknél elég sokszor ner az esélytelenebb csapat, illetve az argentin labdarúgó-bajnokságban igen jó ODDS-ok vannak. De oda is elég nagy szerencse kell, hogy eltaláld, és sokszor mire egy jobban fizető tipp bejön, addigra már jóval többet beleöltél, mint a nyereség.

A másik taktika, hogy a kis ODDS-ú meccsekből gyűjtögetsz, sok kicsi sokra megy alapon. Ezzel viszont az a baj, hogy még akár egy 1,10-es meccs is elmehet, ami ráadásul nem is olyan ritka.

Esetleg ha felteszel egy jókora összeget egy biztosnak tűnő, de jól fizető meccsre, és izgulsz, hogy ne bukd el, talán meglehet...

2014. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

2. A hozzáértésed 0.

Sportfogadásból nagyon sokan megélnek, nem találgatni kell és csak az oddsot nézni. Amúgy pedig 2 taktika ez komoly? Több 100 taktika van, főleg ha valaki neten játszik.

2014. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: neked pedig a logikád és a szövegértésed nagy nulla.

Valóban, létezik ha minden szirsz*rt külön "taktikának" nevezünk, több ezernyi taktika, de az ODDS-okat tekintve bizony mindegyik visszavezethető a fentebb említett két taktika valamelyikére, mégpedig általában a másodikra. Az, hogy a tipphez mennyire elemzi a meccset, és mi alapján hozza meg a tippet, matematikailag irreleváns.

A hosszabb távú taktikák is erre a 2 alapesetre vezethetők vissza.

"Sportfogadásból nagyon sokan megélnek" milliós összegeket forgatva, és bizony közülük jópáran elbuknak. Ez egy SZERENCSEjáték, ahol még a legtutibb tipp is borulhat. Persze, tudom, a profik nem esnek kétségbe, ha borul egy-egy tipp, mindig van a kompenzálására terv, na de az is simán bukhat.

2014. márc. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!