Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkavégzésből adódó továbbkép...

Munkavégzésből adódó továbbképzéssel kapcsolatban megtudhatnék néhány információt?

Figyelt kérdés

Google után fordulok ide és lenéző kommentekre nem vagyok kíváncsi csak mert tudatlan vagyok ezen a téren, köszönöm.


Az én történetem: Az előző munkahelyemen rosszul lettem amit 2 hónap után nem tudtam elviselni, amíg szabadságon voltam munkát kerestem. Nagy sikerrel találtam is.

Mivel ide betanulás után tudnak alkalmazni, így én még ebben az időszakban tartok. Márciusban lesz egy vizsgám amit azután követ a továbbképzés.


A kérdésem az lenne, h milyen kapcsolatban kell lennem a munkáltatóval papíron, hogy a munkaügynek ez megfeleljen illetve nekem is h nem átvágásról van szó. (Amit kétlek, de mégis jobb lenne, ha tisztába lehetnék a dolgokkal..)


Mik a kötelezettségei a munkáltatónak betanulási idő/ továbbképzés során?



2014. febr. 24. 21:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!