Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Átlagosan hány...

Egyetemisták! Átlagosan hány órát tanultok 1 héten?

Figyelt kérdés
Egyetemet / szakot is írjatok. Köszi.

2014. febr. 25. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs átlag, nagyon sokmindentől függ. Az élet más területein nincs-e problémám, vagy fontos elfoglaltságom, van-e az adott héten zh-m, vagy valamilyen határidő évközi feladatra. Van hogy minden áldott nap tanulok látástól vakulásig és van hogy egy hétig semmit nem foglalkozok a sulival a tanórákon kívül.
2014. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
jelenleg eleg sokat, mert mindjart vege az utolso evemnek. latastol vakulasig ha lehetseges. problatam orarendet kesziteni magamnak de valahogy sosem mukodik mert kozbe jon egyebb vagy csak eltolodik a program igy probalom minel tobbet fgyelmezni magam. mondjuk az en esetem nem magolasrol szol, az allamvizsga dolgi ami elmelet a tobbi tantargy nem igazan, azok krativitasrol szolnak. graphic design t tanulok :D ja es londonban, hogy az egyetemet is kerdezted.
2014. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én az Elte-PPk-ra járok(Bp,Elte,Pszichológiai-és Pszichiátriai kar),szinte csak tanulok egész nap,nagyonsokat egy héten,kevés szünettel,éjszaka hajnali 3-ig tanulok..:)
2014. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!