Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy esetleges perben vedo...

Egy esetleges perben vedo ugyved helyett kozeli hozzatartozo vedhet/ kepviselhet engem?

Figyelt kérdés
Egy kozokirat hamisitas vadja ert igy szamithatok perre, kepviselhet a fiam (o sokkalta otthonosabban mozog a jog teruleten es szovivo tehat jobban tud ervelni es beszelni) vagy csak es kizarolag ugyved?
2014. febr. 26. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Őt már kérdezted? Ha olyan nagy lángész, akkor ez a legkevesebb, amit tudnia kell.
2014. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg nem beszeltem vele mert annyira nem szeretnem szelloztetni amig csak a nevem felmerult, jegyzokonyvet nem vettek fel meg. De egyebkent nem ertem, hogy mi jogon hasznalsz ilyen minosito hangnemet es stilust ismeretlenul, ennyi erovel en is minosithetnelek hogy ilyen primitiv modon nyilvanulsz meg, de ezt mar megtetted helyettem. Ha nem tudsz valaszolni egy kerdesre, akkor miert vagy itt? Legyen szives a rejtett agresszioidat mashol kielni, ne pedig itt.
2014. febr. 26. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi agressziót nem látok a beírásban. Viszont egy egyszerű logikai megfontolást igen. Ha lehetséges lenne hivatásos ügyvéd helyet mást kérni a védelem ellátására, akkor annak a tudása nem lehet kevesebb, mint a hivatásosé. És ezen belül alap, hogy tudja, mi lehet, s mi nem.

Bűnügyben (is) mindenkinek joga van az érdekei védelmére. Egy hivatásos is lehet kutyaütő, de számon kérni csak rajta lehet a hibáit.

2014. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de közben megoldódott az ügy. A szolgáltató ügyvédjével és sógorom segítségével (ügyvéd) sikerült elrendezni a vitás kérdést peren kívül.
2014. febr. 26. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!