Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Windos 7 telepítés lehetséges...

Windos 7 telepítés lehetséges így?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm felrakta a windows 7-et semmi féle bootolás, pendrive és lemez nélkül. Tökéletesen megy is neki. Más meg azt mondja, hogy lehetetlen. Sajnos már nem tudok kiigazodni. A másik meg az lenne, hogy a jelenlegi win 7 home premiumom termék azonosítóját feltudom használni egy letöltött win 7 ultimate-hoz? (sajnos a telepítő CD-m eltört)

2014. febr. 26. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Boot nélkül talán frissítést csinált, ami csak a windows mappát telepíti újra.

Az eredeti home premium lemezed tört el? A microsoft magyarországi ügyfélszolgálatánál kérdezd meg mi a teendő.

[link]

2014. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Emberek ***** válasza:

nem. home premium kulcsot csak home premiumhoz tudsz használni. tölts le egy olyat amilyen rendszerhez van kulcsod.

egyébként nem lehet boot nélkül telepíteni rendszert

2014. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, az eredeti lemez tört el. Még egy olyan kérdésem lenne, hogy tudna-e valaki olyan linket, vagy esetleg segíteni abban, pendrive-os telepítésről láttam pár videót, de sajnos mind CD-ről másolták át, de sajnos mivel nekem nem CD-s, hanem ugye iso fájlban szedem le, úgy hogyan történik meg a CMD-s művelet?
2014. febr. 26. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

CD-ről biztos nem másolták át mert akkor nem bootolna.

[link]

Ezzel a programmal egyszerűen rá tudod rakni, csak az iso és pendrive kell. Érdemes angolra állítani mert szerintem google fordítót használtak :)

[link]


De ha megvan az azonosítód akkor lépj kapcsolatba az ügyfélszolgálattal, egy eredeti rendszer azért biztonságosabb.

2014. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezzel ha rárakom, egyből a pendrive-ról fog bootolni? Elnézést az ilyen kérdésekért, annyira nem vagyok benne az ilyen témákban.
2014. febr. 26. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, általában csak az optikai meghajtónál állítja át automatikusan a boot sorrendet. BIOS-ban át kell állítani 1st (vagy primary) boot device-nál USB-re.
2014. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!