Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A brands.hu-n mégis mennyi a...

A brands.hu-n mégis mennyi a feldolgozási idő?

Figyelt kérdés
Már leadtam a rendelést, kifizettem, és már 4 napja 'feldolgozás folyamatban'

2014. febr. 27. 19:17
 1/1 anonim válasza:

Soha ne rendelj a brands.hu-ról

Szia!


Én biztosan soha semmit nem veszek többet erről a tetű brands.hu oldalról. 2016 december elején vásároltam tőlük előreutalással. Ebből 20 000 forintnyi árut el sem küldtek, és és a mai napig csak tízezer forintot kaptam vissza. A 30 000 forintnyi árut amit postán küldtem vissza nekik, arról már le is mondtam szerintem soha többé nem fogom látni azt a pénzt.Már többször írtam nekik és telefonon is hívtam de sajnos semmi eredmény. Már fogyasztóvédelem is fenyegetőztem de ettől sem ijednek meg. Sőt szerintem már le is tiltottak mert már nem is jön vissza az automata válasz sem.Valószínűleg tényleg felnyomom őket a fogyasztóvédelemnél.

A fogyasztóvédelmen kívül még annyit tudok csinálni hogy amilyen fórumon csak tudom mindenhol leírom ezt a sztorit és hogy soha senki ne vásároljon ettől a büdös Brands.hu-tól :( Tolvaj banda ....

2017. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!