Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak rajzversenyen?

HRena kérdése:

Mit rajzoljak rajzversenyen?

Figyelt kérdés

Rajzversenyre megyek és a téma Petőfi (család,táj,szülőföld szeretete).Mit rajzoljak szerintetek. Azt mondata a tanárom hogy valószínűleg felolvasnak egy verset és "rajzoljuk le"

azt hogy miről szólt és valószínűleg tájkép jellegű.Csak az a baj hogy tájképet nem tudok rajzolni .Nem tudtok olyan videót amiben megmutatják hogy kell?(nem baj ha angol) és mivel egy vers alapján kel valami tipp hogy mit rajzoljak?



2014. febr. 28. 15:48
 1/4 A kérdező kommentje:
A verseny témája: illusztráció készítése a halott Petőfi versekhez(család,táj,szülőföld szeretete)
2014. febr. 28. 15:51
 2/4 anonim válasza:
Hagyatkozz a fantáziádra!:) Ha vers illusztrációra mész, akkor felolvasnak ugye egy verset. Ilyenkor képzeld el magadban, hogy mit látsz,milyen helyen vagy, milyen érzéseket kelt benned a vers. A színekkel is eszerint játszhatsz ( szomorú, tragikus esemény: kék, fekete, sötét hideg színek / vidám, örömteli dologról szól: piros, narancs, sárga stb. meleg színek). Tájkép szempontjából én mindenképp ajánlanám, hogy vagy hegyeket, vagy pedig alföldi tájat ábrázolj ( tudod: füves puszta, szénarakás, gémeskút). Ezek mindig nyerők!! Remélem segítettem! :))
2014. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zita25 válasza:
Keres egy Petőfi arcképet a neten,rakd a lapot a számítógép képéhez rajzold át és fejd ki ,én már nyertem így:)
2014. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jaj. ha valaki portrét nemtud az oké de ez csak egy táj amilyennek te képzeled el az könnyű figyelj a versre mikor olvassák mert biztos lesz benne olyan amit említ a költő mik vannak hol a tájon...
2014. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!