Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért bámúl egy tanárnő folyton?

Miért bámúl egy tanárnő folyton?

Figyelt kérdés
pedig nem vagyok sem eminens tanuló sem épp hogy 2es kategória ..marmint nem értem hogy miért bámul egy átlagos diákot..amugy nem tanít engem.17/L

2014. febr. 28. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Tetszel neki és megfogja kérdezni hogy van esélye nálad te mondod: persze oké!

Szervezz le egy éjszakai mulatságot vele az ágyban! Remélem segítettem!:)

Jó szórakozást!

2014. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem éppen ilyen jellegű válasz vártam,mivel nem hiszem hogy bármilyen szexuális jellegű dolog forogna a fejében mivel én is lány vagyok....és még tanár is.
2014. febr. 28. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolog jut eszembe van valami furcsa a kinézetedben?Vagy valahonnan ismer iskolán kívülről,ismeri a szüleid...ne haragudj de szerintem ezt senki nem fogja megmondani a tanárnő helyett.Ha annyira érdekel kérdezd meg tőle mi honnan tudjuk?Egyébként érdekes nem tanít de szerinted tudja milyenek az osztályzataid.Akkor mégis csak volt már vele dolgod vagy annyira érdekes vagy hogy a tanárok mind rólad beszélnek? :D
2014. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Lehetséges, hogy te bámulod őt, mert kíváncsi vagy, hogy bámul-e, és erre ő meg csak visszabámul, mert nem tudja, miért bámulod.

Különben meg tényleg lehet az is, hogy tetszel neki. Van ilyen, leszbikusságnak hívják, nincsen benne semmi rossz. Sőt.

2014. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!