Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan japán női...

Mondanátok olyan japán női neveket amelyeknek titokzatos/ magányos/harcos/ magányos harcos a jelentése?

Figyelt kérdés

A válaszokat előre is köszönöm! Kérlek ne írjatok ostoba válaszokat pl.István, Eugénia...stb.

Köszönöm! És sűrgősen kellene!



2014. febr. 28. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem azzal tisztában vagy, hogy (ha csak valami nagyon obvious, amit már annyira névnek se lehet nevezni) alapvetően csak a kanjik hordanak jelentést, romajiban ez elveszik.


De pl.

Mitsumu (megszokott női név) és ezt 密武-ként írva. (mitsu, a himitsu-ből és bu, mint harcos, amit mu-nek is szokás olvasni néha)


De így még kicsit túl sok lehetőség van...

2014. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyeneket találtam,ami esetleg érdekelhet téged:

Mari = makacs, lázadó

Mayumi(真弓) = íjász

Miyako = az éj gyermeke

Nao(直) = elismert, tiszteletreméltó

Rin(凛) = rideg, komoly

Shizuka(静香) = csendes

Atsushi = Együttérző harcos (ezt fiú névként említi mondjuk)

Demiyah = a szent

Hisoka = Titokzatos (férfinek írja)

Kane = harcos (férfi)


Nőknek nem nagyon adnak ilyen neveket,de én is csak a googleból tájékozódtam,szóval elnézést az esetleges tévedésért.

2014. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!