Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell gyűrűzni a simson...

Hogyan kell gyűrűzni a simson schwalbe-t?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérésem hogyan tudom megy gyűrűzni úgy a simson schwalbe-t hogy ki kéne vennem a blok ot lekel vennem az idomokat róla ?

2014. márc. 1. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
úristen! el akarod venni?
2014. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz ezt a remek választ idióta -.-
2014. márc. 2. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valamihez nem értesz, ne kezdj bele egyedül. A gyűrűzés nem egy izzó csere, és nem itt fogod megtanulni. Inkább szólj valami hozzáértő havernak, hogy segítsen. Azt a kérdésedet pedig nem is értem, hogy az idomokat le kell-e venned? Gondolom nincs varázsló kezed, amivel átnyúlsz a fémen?
2014. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hogy kell gyűrűzni.. csak a kérdésben egy schwalbe ról van szó és aki ért hozzá azt tudja hogy burkolt motor és azt kérdezem ki kell vennem a blokot vagy hozzá férek úgy is ha csak az idomokat veszem le ??
2014. márc. 4. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!