Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fenyegetőzésért feljelenthetek...

Fenyegetőzésért feljelenthetek valakit, ha már van rendőrségi ügye folyamatban?

Figyelt kérdés
Egy 21 éves srác szerelmes volt belém és minden áron megakart engem szerezni,de nekem van barátom már 1 éve és nem hagynám ott soha senkiért...Ezt meg mondtam a 21 éves gyereknek is! És napokig úgy beszélt a barátomról ,mint ha egy utolsó senki lenne..Emberszámba se vette a barátomat. Aztán ezt megelégeltem és megmondtam neki hogy a barátomról szálljon le mert nem tűröm,hogy bárki bármi rosszal illesse a szerelmemet! Innentől kezdve elkezdett fenyegetni engem hogy meg fog engem késelni meg hogy amikor nem számítok rá, akkor a barátomat megvereti ...meg a családomat szídta. Ez a 21 éves gyerek már házi őrizetben van!! így is feltudom jelenteni? vagy egyátalán ezért lehet valakit feljelenteni? L/17

2014. márc. 1. 12:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!