Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ilyenkor?

Mit csinaljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

az egyik osztalytarsam azt mondta hogy legszivesebben az arconat verne az uvegbe es hogy segitene meghalni, az alitolagos baratnom meg mellettem allt es nevetett. nagyon rosszul esett:(

Azt is mondta hogy nagyon ronda vagyok:(

17/L

nem tudom mit csinaljak, probaltam figyelmenkivul hagyni, de nagyon rosszul esett.

tudom hogy most sokan biztos azt fogjak irni hogy megerdemlem mert csunya vagyok... de sokan azt mondjak hogy nem is vagyok csunya, mindegy mar lassan kezdem elhinni, hogy egy senki vagyok ez ronda:(


2014. márc. 1. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Mégis mennyivel vagy külömb a többi embertől?

Mert egy magával elégedetlen osz.társad azt mondta.?Ne figyelj az ilyen buta emberekre mert mindig is voltak és lesznek!Lehet h rád azt mondta h csúnya vagy,de neki pedig a lelke csúnya!Biztos vagyok benne h jó lelkű vagy és nem is vagy csúnya!Csak mérgesíteni akartak!

2014. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen, aranyos vagy
2014. márc. 1. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!