Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is szoktátok hallani,...

Ti is szoktátok hallani, akármikor, ak Ti is szoktátok hallani, hogy bárhol is vagytok szinte mindig lehet hallani, hogy csattogtatnak az emberek a rágógumival?

Figyelt kérdés

Bárhol is járok,utcán,buszon boltban akárhol mindig a pukkantgatás,csattogás,kattogás megy.

Ti is szoktátok hallani,és mit szóltok hozzá?

Amikor a buszon sok ember utazik ,és ilyet hallanak,tudja mindenki,hogy rágó csattan vagy van aki nem tudja,lehet az idősebb emberek nem tudják?



2014. márc. 1. 16:58
 1/2 A kérdező kommentje:

Én nő létemre nem is szoktam rágózni,pedig szeretem a friss leheletet,a barátom ilyen még,hogy nem csak csendben rágja,hanem pukkantgat is állandóan.

Vélemények továbbra is...?

2014. márc. 1. 17:01
 2/2 A kérdező kommentje:

Hogy szoktassam le a barátomat is a rágó csattogásáról,pedig magátol is rájöhetne a dologra,ugyanis egy 35 éves férfi.

Szerintetek?

2014. márc. 1. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!