Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Költözés és beilleszkedés?...

Költözés és beilleszkedés? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is, valószínűleg nem jó témába írok, de nem volt türelmem a megfelelőt keresgélni.

Szóval, a történet:

Apám új munkát kapott Baranyában, jelenleg Somogyban élünk. Ő elköltözött Szigetvárra, én a nagymamámmal a Balatonnál maradtam. Úgy terveztük, nyolcadik végéig így lesz. Ám beláttuk, hogy ez így túl nehéz, és nekem kell döntenem. Mindkét családtagom költözni akar, én viszont nem. Tudják, hogy nagyon visszahúzódó vagyok, csak a megszokott baráti körömben vagyok nyitott. Félek, hogy mi lesz, ha az ottani tanárok többet követelnek, esetleg az osztály nem fogad be. És a mostani osztályomtól szeretnék elballagni, hiszen nagyon szeretem őket.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Ha igen, hogyan döntöttetek?

Előre is köszönöm a válaszokat, sajnálom, ha zavaros lett. Légyszíves kíméljetek meg a hülyeségektől, nekem ez tényleg komoly.

13/L



2014. márc. 1. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!