Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le szeretném foglalni a...

Le szeretném foglalni a szállást az erzsébet program keretében, de még nem jött meg a kártyám. Valaki hasonló?

Figyelt kérdés
Február 14-én kaptuk az e-mailt, hogy nyertünk, másnap be is fizettük, és még nem jött meg a kártya. Remélem lesz helyünk!
2014. márc. 3. 11:39
 1/8 anonim válasza:

ugyfelszolgalat@erzsebetprogram.hu


Ide kell írni, és küldeni egy képet az igazolásról, hogy be van fizetve az önrész.

2014. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. márc. 6. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:

ha már megvolt a szállásfoglalás, akkor neked mikorra és milyen lehetőségeid voltak?

mert bármit nyomtuk, csak siófok, nyíregyháza és zánka jött fel, pedig baromira máshova akartunk menni:S

2014. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam még foglalni se, mert nem jött meg a kártya még :(
2014. márc. 7. 07:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd ha eglesz a kartya es foglalsz, majd ird meg hogy ment!:)
2014. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké, most ott tart a dolog, hogy felhívtam őket, azt mondta az ügyintéző, hogy már meg van a kártya, a magyar postán bolyong valahol.Remélem jövőhéten már megjön
2014. márc. 8. 07:35
 7/8 A kérdező kommentje:
a kártya megjött, de nem tudtam foglalni, mert csak pár jött ki, ami nekünk nem felel meg. Felhívtam őket, hogy lesz e még felrakva szállás, de azt a választ kaptam, hogy nem tud ebben segíteni.
2014. márc. 15. 08:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült szállást foglalni, Balatonöszödre megyünk, rakják fel folyamatosan az újakat.
2014. márc. 17. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!