Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van arra, hogy egy 20-25 oldalas beadandót meg tudok írni hétfőre?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 01:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha holnap reggel nekiülsz, és egész nap csinálod... elég sok!
2009. dec. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kb 50%!Segítsünk?Miről kell írnod?

Amúgy nagyon durva,mert ha nem kell sokat gondolkodnod,akkor is legalább 8-10 órányi "munka",legalábbis szerintem.

2009. dec. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mégis miből? Amúgy ülj neki ma reggel, aztán max segítünk.
2009. dec. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jó is lenne, ha letudnék ülni egy egész napra, hogy megírjam, hogy mellette vizsgára tanulok, szóval így marad az éjjeli meló.

Igazából állatkínzás, veszélyes eb tartásával kapcsolatos kötelezettség megszegése és tiltott állatviadal szervezése (csupa Btk.-beli dolog) témában kell írnom. :) Még így is áll a segítség? ;)


Köszi a válaszokat!

2009. dec. 13. 02:22
 5/14 A kérdező kommentje:
Akarok írni: * csak mellette....
2009. dec. 13. 02:23
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Azt,hogy neked 20-25 oldalt kell írni azt nem ma tudtad meg nem igaz??Gondolom már ki volt adva 1 hete,hogy hétfőre adjátok be...te meg az utolsó pillanatig vártál...Ügyes vagy,de ha akarod akkor meg fogod tudni írni,ha meg nem akarod akkor meg felesleges agyalnod úgyse írod meg...
2009. dec. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Szóóóval, hát kezdetnek írhatsz arról, hogy mennyien felelőtlenül tartják a kutyáikat, engedély nélkül pl. nem oltatják be, rossz körülmények között tartják.

Aztán hogy vannak, akik direkt harcra képzik ki a kutyájukat és pénzes viadalokra viszik, ez is állatkínázs meg illegális és hogy külföldön mi a szitu evvel ( a jogi vonatkozásáról nem tudok) meg hogy a hatóságok mit tudnak evvel csinálni, milyen esetben milyne büntetésre kell számítani, mi lehet ezek ellen tenni... :)

2009. dec. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: igazad van nem most tudtam meg, de ha 1.5 hónappal ezelőtt tudom meg, akkor sem lett volna rá időm megírni, mivel már akkor is folyamatosan zh-kat írtam (és ne heti egyre gondolj, hanem 3-4-re), plusz a többi beadandó.


Kedves utolsó: Köszönöm a tippeket - jókat adtál ! :) éjjel sikerült megírnom a felét, szóval ma éjjel a maradék is menni fog, remélem. ;)

2009. dec. 13. 07:42
 9/14 anonim ***** válasza:

milyen szakra jársz ahol egy sima beadandó 25 oldal??...van ahol a szakdoga annyi...(30)..


amúgy sztem esélytelen...de kezd el aztán majd kiderül..

2009. dec. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ez egy időszaki dolgozat, nevezhetjük akár egyfajta előkészítőnek a diplomamunkához. Amúgy, ha olvastad az előző hozzászólásom, akkor írtam, hogy Btk.-ból írok, vagyis Büntető Törvénykönyv. Ebből már kitalálod milyen szakra járok. :)

Ja, és jelentem, hogy teljes hosszában, kész a dolog.

2009. dec. 14. 02:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!