Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan álmodhatnék vele?

Hogyan álmodhatnék vele?

Figyelt kérdés
Hogyan érhetném el azt hogy álmodjak azzal akivel szeretnék?Lehet hogy lehetetlen,de egy próbát megér..:D
2009. dec. 13. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet befolyásolni.Én is hiába akarok valakivel álmodni,de sosem sikerül.Pedig nappal mindig rá gondolok,és lefekvés előtt is,de valahogy egyik álmomban sem véltem felfedezni őt.Inkább csak régi,iskoláskori emlékeimmel szoktam álmodni,amire amúgy nappal nem is szoktam már gondolni.
2009. dec. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyire válik be az,ha alvás előtt egyfolytában róla gondolkozol. Nekem eddig nem jött be,akkor sikerült amikor nem is vártam:)
2009. dec. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a tudatalattin múlik. Nekem mindig másnap jut eszembe, hogy éjjel mit álmodtam. Meglátok egy tárgyat, ami szerepelt az álmomban, és beugrik az egész. Szerintem nem tudjuk befolyásolni, hogy miről álmodjunk.
2009. dec. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva működik. Ha nem gondolok valamire, akkor szoktam azzal álmodni. pl. ha látok napközben mondjuk egy új üzletet, de valahogy nem ragadja meg a figyelmem, és rögtön elfeljtem, akkor az álmomba nagyobb valószínűséggel jön elő.

Ha nagyon szeretnék valamivel álmodni, akkor elalvás előtt rágondolok, de csak egy pár másodpercet és megpróbálom kizárni a tudatomból azt a gondolatot. Néhányszor már bejött.

2009. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat..(Y)
2009. dec. 13. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!