Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy világméretű katasztrófa...

Egy világméretű katasztrófa után mihez kezdenétek?

Figyelt kérdés
Vegyünk példának egy világjárványt, ami az emberiség 90%-át kipusztítja. Közösségekbe rendeződnétek, vagy esetleg a szűk családdal meghúzódnátok valahol? Városokban vagy vidéken? Más csoportokhoz csatlakoznátok vagy magatok alkotnátok egyet?

2014. márc. 5. 21:15
 1/2 Grim13 ***** válasza:
magányos farkasként élnék túl néha néha egy egy csoporthoz verődve míg a cél azt kívánja de sosem állnék meg csak ha elérem a legbiztonságosabb pontot, barátokat hajlandó lennék szerezni és a jelenlegiekkel is szívesen mennék egy felé de akkor nincs demokrácia a csapatban (ha valami hülyeség és megszavazzák sokat érek vele hogy megmondtam ha mind meghalunk), nagyobb közönségbe amit nem a törvény vagy az állam szabályoz nem bíznék, most is sok a bűn de ha ezt senki sem felügyeli elég egy romlott alma a többi közé és kész a káosz
2014. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sem pártolnám a demokráciát. Saját közösséget hoznék létre, ahol mindenkinek megvan a feladata. Zéró tolerancia azoknak akik a közösséget vagy a közösségben élők életét veszélyeztetné. Viszont megpróbálnék minél több embert megmenteni és befogadni. Idővel olyan emberekből, akik nem részrehajlóak egy tanácsot alkotni, mert az egyeduralom felelősségétől és veszélyeitől még én is tartok.
2014. márc. 6. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!