Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álom vagy valóság? A szereplők...

Álom vagy valóság? A szereplők: egy operatőr, egy riporter nő és én, de én nem velük jöttem. A helyszín: piszkoz zavaros vizű folyópart. A nő térdig gázol be a vízbe.

Figyelt kérdés
A szereplők: egy operatőr, egy riporter nő és én, de én nem velük jöttem. A helyszín: piszkoz zavaros vizű folyópart. A nő térdig gázol be a vízbe. A folyót magas szürke (talán betonfal) határolja hosszanti irányba. Lemegyek én is a folyópartra. Meredek, nincs fű, hanem agyagos. Valahogy vizes a cipőm talpa, megcsúszik az agyagon, de fél méterrel lejebb talpon meg tudok állni. A riporternő kommentálja a cselekedeteimet, az operatőrt nem látom, csak természetesnek érzem h még mindig ott kell lennie. Az agyag elkezd vizesedni magától, síkos lesz. Én úgy döntök hogy én is bemegyek a folyóba. Ahogy bemegyek, már nem térdig, hanem nyakig ér a víz. A folyó hirtelen tisztává vált, egy 5-6 méter széles kanyon szerű részen vagyok. A part ahol bementünk még megvan, de csak kis részen. A kanyon egyik fala még mindíg a betonfal, az alján sziklák. Az operatőr eltűnt, a riporternő (talán piros) bikiniben élvezi a vizet és a napot a fal aljánál a sziklákon ülve. A víz hirtelen elkezd óriási hullámokban hullámozni. A nő mintha észre sem venné, de rá nincs is hatással, engem viszont feldob egy nagy hullám. Megkapaszkodok a fal tetején, mert nem akartam visszazuhanni. A fal magas volt, kb. talán 20 méter. A víz még mindig hullámzott, a nőt láttam, de még mindíg ugyanúgy ült, és nem érzékelt semmit. Gondoltam majd a következő elég nagy hullámba beleugrok, és talán nem lesz nagy baj. De nem jött megfelelő hullám, és aztán hirtelen egy nagy víztömeg fentről zúdult rám, a semmiből. Lesodort a falról egyenesen a sziklák közé. Ezt kicsit messzebbről, a vizszint magasságából, a testemen kivülről látom. Közelebb "megyek" és ottvan a sziklák közt a véres testem. Meghaltam. A víz lenyugodott. Hirtelen felébredtem, felültem egy idegen helyen egy idegen ágyban, és nemtudom kinek, azt mondtam hogy álmomban meghaltam. Innentől nem emlékszem mi történt, de nem sokkal később felébredtem. (? )
2009. dec. 13. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
ez érdekes.én is szoktam ilyeneket vagy hasonlókat álmosni és a végén mindig az van hogy meghalok és látom a testemet.volt olyan álmom is amiben szintén álmodtam.ákmomban azt álmodtam hogy meghaltam felkeltem és még mindig aludtam és attól féltem télleg meghaltam mert nem tudok felkelni.nagyon megijedtem mert láttam magamat ahogy kivolt fordulva a testem.vmi elütött és szörnyet haltam.és már sírtam hogy ez nem lehet igaz én nem hallhattam meg hisz emlékeztem hogy otthon az ágyban aludtam el.de csak nem sikerült felkelnem ,már lassan kezdtem belenyugodni hogy ennyi volt ,mikor egy hangot hallottam hogy "kicsim kellj fel!!rosszat álmodtál!!"és felriadtam .nem tudom mi volt ennek az álomnak a lényege de nagyon megilyedtem és sírva köszöntem meg a páromnak hogy keltegetett.és ez tényleg megtörtént.valószinüleg ha beletörödtem volna teljesen a halálomba lehet hogy álmomban meg is haltam volna.
2009. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!