Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letöltöttem Death Lordről két...

Letöltöttem Death Lordről két filmet és nem engedi lejátszani mert azt írja hogy seed Most előbb vissza kell seedelni de már két napja azt írja hogy állapot : seed most mi avn ilyenkor?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen programmal próbáltad lejátszani? Azért kérdem, mert már torrentezek egy ideje néhány oldalon, de ilyet még életemben nem hallottam. A lejátszásnak az égvilágon semmi köze nincs ahhoz, hogy honnan, melyik oldalról származik a film, vissza van-e töltve, vagy hogy éppen seedben van-e. Egyébként amíg nem törlöd a kliensed listájáról a filmet, vagy magát a filmet a gépedről, addig azt fogja írni, hogy seed, akár az idők végezetéig.
2014. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!