Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emos szeretnék lenni de nem...

Emos szeretnék lenni de nem tudom hogy hogyan kezdjem el. Valkai jártas ebben e témában? és tud valamit mondani?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Vágd fel az ereidet. Ha túlélted, emós lettél. Ha nem, akkor halott.
2014. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is meg kell bolondulnod, a többi jön magától.
2014. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már rég nem divat, most inkább hipszter legyél!
2014. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 walaakíí válasza:

én emo vagyok (:

és szívesen segítek,(:

írj ráám nyugodtan..

és ne foglalkozz az ien parasztokkal;)

2014. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem azért de az emo az egy életstílus és nem olyan hogy holnap meg más tetszik az leszek.:).először döntsd el hogy te belülről milyen vagy ehhez egy link: ( [link] ). ez ezért mondom ha belülről vidám vagy veled minden happy nem "lázadsz semmi ellen" akkor emo-nak lenni sem "jogos" vagy hogymondjam..ha tényleg ígyvan és semmi okod rá akkor te csak egy pozer leszel.:(.!!!. amúgy a haj a lényeg.:$. *16/L feelingemo*
2014. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Kérdés: Divat emo, vagy "igazi" emo?

Ha divat emo, akkor ciselj olyan ruhákat (fekete, szűk farmer, szűk, sötét póló/zenekaros póló, tornacipő, kockás öv (pl), válltáska, kitűzőkkel. Fekete smink, fehér bőr, rövid, tupírozott haj (azért rövid, mert az megtartja a tupirt), esetleg póthaj, amitől még többnek fog látszódni a hajad.

Lehetőleg fekete színű legyen, esetleg más színt (pl. kéket) belecsempészhetsz, ha a fekete nem áll neked jól, akkor mondjuk a hajad alja, frufrud lehet világoskék, vagy szőke, de domináljon a fekete!


Ha "rendes" emo akarsz lenni, az sajnos nem lehetsz annyitól, hogy eldöntöd "oké, én mától emo vagyok!"

Kell az a bizonyos érzés. Vagy is a világ felé való érzékenység, a gondolatok, a rendszer elutasítása (úgy értem, valami ellen lázadsz... ha nem is a politika, de mondjuk az emberek viselkedése ellen. Valami komoly dolog, ami mélyen érint).


Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha gondolod, írhatsz nekem üzenetet, én most gondolkodom ruhák beszerzésén, és új frizurán. :)

2014. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!